Apie

Teikiame spalvoto foto (CMYK) spausdinimo paslaugą ant įvairių daiktų iki 18 cm. aukščio!

Galimi gaminių paviršiai – medis, metalas, oda, stiklas, plastikas ir kiti. Ką siūlome – gaminių dekoravimą naujausiomis spaudos technologijomis. Nustebinkite, pradžiuginkite, patraukite klientų dėmesį solidžia, kokybiška, išskirtine spauda ant savo gaminių, pakuočių, dovanų. Sukurkite papildomą svarią vertę savo gaminiams, kokybę ir subtilumą vertinančios įmonės įvaizdį.

Kuo išsiskiriame Spaudos kokybė – aiškios, ryškios, sodrios spalvos, patvarūs dažai. Plačios paviršių pasirinkimo galimybės – plastikas, medis, smėlis, oda, stiklas, keramika, metalas, akmuo. Darbų atlikimo terminai – atspausdinsime atsakingai, sutartu laiku.

Tiražai – nuo vieneto iki bet kokio kito Jūsų pageidaujamo kiekio. Dėmesys Jūsų projektui – esame dėmesingi partneriai, įsigilinsime į Jūsų poreikius, patarsime, pasiūlysime.  Su kuo bendradarbiaujame Džiaugiamės, kad mūsų klientų ir partnerių ratas sparčiai auga ir mes galime prisidėti ir praturtinti vis daugiau įdomių projektų, kuriuos kuria tiek Lietuvos, tiek užsienio gamintojai ir reklamos paslaugų tiekėjai.

Mūsų spauda puošia maisto produktų pakuotes, pramonines prekes, verslo dovanas, namų apyvokos daiktus, suvenyrus, reprezentacines priemones.